O NÁS

1.  Naše firma má dlouholeté zkušenosti ve spolupráci s uvedenými společnostmi. Pro většinu z nich do současné doby zajišťujeme kompletní servis hromosvodů vč. revizí třídy A,B. Firma vznikla v roce 1993 jako fyzická osoba Jiří Kysela ml. V roce 2008 naše firma rozšířila činnost o servis elektrických zařízení do 1000V, včetně revizí elektroinstalací, el. spotřebičů a el. nářadí. 

2.  Po dlouholetých zkušenostech a vzhledem k růstu cen materiálů, jsme začali před několika lety, po dohodě s odběrateli při rekonstrukci střech používat stávající materiál. Tzn. před rekonstrukcí střechy demontujeme stávající hrom. zařízení a po její rekonstrukci montujeme zpět, tím snižujeme náklady na materiál. Vyměňujeme pouze poškozený materiál. 

3.  Sledujeme termíny pro následující revize na zařízení a sami upozorníme na vypršení termínu revizí. Na všechny činnosti, které zajišťujeme máme platná oprávnění a osvědčení. Revize provádíme nejmodernějšími měřícími přístroji s platnou kalibrací.  

4.  Naše firma zajišťuje servisní činnost po celé České republice, tím vznikají náklady na případné ubytování a dopravu. Tyto výdaje má naše firma ve vlastní režii. Ve většině zakázek do 80.000Kč bez DPH nepožadujeme uhrazení zálohové faktury.( Při dlouhodobé spolupráci nevystavujeme zálohové faktury).  Celkovou fakturu předáváme společně s revizní zprávou, případně s protokolem o odstranění závad až po dokončení zakázky. Naše firma je plátcem DPH. 

Máte jakýkoli dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás emailem, nebo na telefonu

603354374  nebo 603207134


ODNhNjEw